رفع نیازهای شما هدف ما.
نوآوری کار ما.

فقط کسانی پیشتاز دیگران خواهند بود که تمام تلاش خود را بر ایجاد تکامل منعطف کنند. بلیک له باور عمیقی به قدرت نوآوری و تحقیق و توسعه در تحقق نیازهای متغیر جهان امروز دارد و این عقیده نتیجه سال‌ها تجربه است. ما بر این باوریم که فقط تولیدکنندگانی می‌توانند در صنعت چرخ و چرخ گاری از آینده روشنی برخوردار شوند که به روندهای متغیر بازار واکنش نشان داده خود را با آن وفق دهند و پیش به سوی توسعه حرکت کنند. تلاش ما همواره در جهت

ارائه بهترین راهکارهای چرخ و چرخ گاری جهت تمامی نیازهای مشتریان خواهد بود.

برای این که بتوانیم روز به روز فن‌آوری چرخ را ارتقاء دهیم مهندسین فنی و فروش ما با تمامی وجود از شعار ارتقاء، دگرگونی و بهینه‌سازی محصولات فعلی پیروی می‌کنند. ما از جدیدترین فن‌آوری شامل FEA خطی و غیرخطی بهره می‌گیریم و در پی ارتباط نزدیک با نهادهای بزرگ، ایده‌های خود را گسترش می‌دهیم و امکانات جدید را شناسایی می‌کنیم.

برای تحقق راهکارهای سریع، بخش مهندسی شرکت و بخش تولید ابزارهای کارخانه به کمک CAD با یکدیگر در ارتباط هستند. برای ایجاد این راهکارها تحت شرایط معین، از ترکیب آزمایش‌های روزمره و تحقیقات اولیه به کمک تجهیزات آزمایش در محل کارخانه بهره می‌گیریم. و این گونه است که محصولات بلیک له با نیازهای مشتریان مطابقت دارد. به عنوان مثال، می‌توان به عاج پلی‌اورتان Besthane بلیک له اشاره کرد که به تازگی برای سخت‌ترین شرایط کاری ساخته شده و نسبت به سایر محصولات پلی‌اورتان مشابه، از سرعت عملکرد بالاتر و ویژگی ضدفرسایش بهتری برخوردار است . این محصول به صورت انحصاری در شرکت بلیک له تولید شده و برای ساخت آن از آزمایشگاه داخلی شرکت استفاده شده است؛ در ضمن، محصول مورد نظر قبل از ورود به طیف محصولات بلیک له چند سال تحت آزمایش‌های گسترده قرار گرفته است.