تفکر پیشرو دنیا را پویا نگه می‌دارد.
دانش حمل و نقل.

آنچه بلیک له را از سال 1953 تاکنون در زمینه تولید چرخ و چرخ گاری مطرح نموده این است که شرکت همواره در توسعه محصولات، افزایش قابلیت اطمینان و نوآوری پیشگام بوده و اکنون یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان در سراسر جهان به شمار می‌رود. علت این امر توجه بی‌شائبه ما به کیفیت، تنوع محصولات و در دسترس بودن کالاها است.

ما با تکیه بر قدرت نوآوری، تجربه و تخصص خود در انتخاب مواد و فن‌آوری تولید، روز به روز پدیده چرخ را از نو خلق می‌کنیم. با افتخار ادعا می‌نماییم که مرزی برای ذهن خود قائل نیستیم و به کارکنان متعهد و باانگیزه خود که همواره در تلاش برای دستیابی به راهکارهای نو و ارتقاء آن هستند می‌بالیم.

بیش از 750 نفر در سراسر جهان در گروه بین‌المللی بلیک له مشغول به کار می‌باشند که 550 نفر از این تعداد در دفتر مرکزی به علاوه، بلیک له از 16 زیرمجموعه فروش در قاره‌های اروپا، آمریکای شمالی و آسیا برخوردار بوده و دارای نمایندگان انحصاری متعددی با انبارهای موجودی مکفی کالا در بیش از 120 کشور دنیا می باشد. بلیک له در بسیاری کشورهای دیگر نیز دارای روابط تجاری قوی با توزیع‌کنندگان و شرکت‌های همکار است که محصولات شرکت را برای تحویل فوری در انبارهای خود موجود دارند. بنابراین، شرکت‌های همکار ما باعث تقویت بلیک له در امر کوتاه شدن زمان فرآوری و ارائه راهکارهای فنی قوی در نقاط فروش می‌شوند.