موفقیت به پذیرش مسئولیت بستگی دارد. راز موفقیت بلیک ‌له نظارت کامل بر روند تولید و ساخت است.

پیشگام بازار بودن یعنی تدوین استانداردهای بالا و تأمین نهایت انتظارات مشتری. خط مشی بلیک له: تولید تمامی اجزای محصول در کارخانجات خود در کشورهای آلمان و فرانسه و بدین ترتیب، نظارت کامل بر کیفیت و زمان تحویل کالا می‌باشد. همچنین، می‌تواند با سرعت و انعطاف‌پذیری بیشتری به نیازهای مشتری و بازار پاسخ دهد و به طور مستمر استاندارد کیفی بالای بلیک له را تضمین نماید.

دانش ما در تولید چرخ گاری باعث می‌شود بر روند تولید نظارت کامل داشته باشیم. با تکیه بر توان بالای خود در زمینه تولید ابزارآلات، توانسته‌ایم در این صنعت پیشرو باشیم. کارکنان مجرب ما به کمک ماشین‌آلات روز دنیا توانسته‌اند محصولات باکیفیتی را با شعار «افراد متخصص و ماشین‌آلات لازم» تولید کنند. قسمت پرس از پرس‌های هیدرولیک و غیرهم‌مرکز با حداکثر قدرت 630 تن تشکیل شده است. جوشکاری نقطه‌ای و جوشکاری گرد به صورت خودکار و با استفاده از روبات‌ها انجام می‌شود.

در کارخانه‌های تمام اتوماتیک ما در آلمان و فرانسه، پلی‌اورتان تزریقی با استفاده از 28 پرس مخصوص ریخته‌گری تزریقی پلاستیک با نیروی پرس 350 الی 8,000 کیلونیوتن تولید می‌شود. ما به طور پیوسته در زمینه خطوط مونتاژ تمام اتوماتیک پایه و چرخ گاری سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و در فضایی به مساحت 45,000 مترمربع، سالانه بیش از 12 میلیون عدد چرخ و چرخ گاری تولید می‌کنیم، یعنی بیش از 50,000 محصول در روز! به عبارت دیگر، «تولید روزافزون بدون کاهش کیفیت».